Thursday, July 21, 2016

Dobrý večer

Nejen, že jste se mnou mohli dnes ráno snídat. Dnes se mnou můžete také večeřet. 
Krátkým večerním zpravodajstvím Vás opět provedu já. 
Dobrou chuť!

Počasí: V následujících třech měsících se v mém životě bude střídat oblačno se sluníčkem. V dopoledních a odpoledních hodinách se můžeme dočkat jasné oblohy, ale zejména ve večerních hodinách budou převládat přeháňky a bouřky díky emoční nerovnováze. 20. října očekávají meteorologové v České Republice hurikán Simona, který s velkou pravděpodobností dosáhne 5. stupně. Hurikán zasáhne zejména Moravskoslezský kraj a malé vesnice v okolí Oder. Pokud se tedy chystáte pohybovat blízko těchto míst, možná by nebylo od věci, odletět na dovolenou a vyhnout se tomuto ničícímu živlu. Pokud nemáte jinou možnost, než zůstat, snažte se alespoň utéct do nejbližšího úkrytu. Nejlépe do sklepa. 

Ze sportu: Že je třeba se sebou něco dělat, si řekli nejen účastníci pořadu "Jste to, co jíte", ale i já při poslední promenádě v plavkách před zrcadlem. Motivace, kterou jsem během posledních týdnů ztratila, byla náhodně nalezena při návštěvě obchodu se sportovním oblečením. Koupila jsem si zbrusu nové kraťasy na běhání. Reebok. Za pár babek. Když vidím, že je něco určeno na běhání, nemůžu odolat. Očekávala jsem vysokou absorbci a magické účinky polyesteru, které dokážou z mých deseti odběhnutých kilometrů, vykouzlit nejméně dvacet. Ale byl to podfuk. Ošidili mě stejně jako fotbalová superstar Lionel Messi ošidil španělský stát na daních. Po dvou týdnech běhání ve třiceti stupních s jazykem na vestě, propocenýma trenýrkama a odběhnutých sedmi kilometrech místo dvaceti, jsem začala nosit kraťasy na všední nošení a zjistila, že nejlépe fungují při gaučingu. 

Krimi: Policie pátrá po rackovi, který mě minulý pátek nečekaně napadl na koupališti a zanechal po sobě stopy ve formě ptačího výkalu bez jakéhokoliv upozornění. Po několika minutách jsem zjistila, že to co cítím na rameni není rostoucí biceps, ale ptačí hovno. Přísahám na holej pupek, že se to vážně stalo. Náš mladej z toho měl samozřejmě ohromnou zábavu. Racek byl naposled spatřen v podvečerních hodinách nad řekou Hudson. Podezřívá  se, že měl i spolupachatele.  Veškeré údaje včetně fotografie pachatele, najdete na tomto odkazu. V případě nefunkčnosti odkazu je pachatel již dopaden. 

...

Děkuji Vám za pozornost a těším se na Vás u dalších zpráv. 

Vaše sporťačka Simona a.k.a. Vesničanka v USA.
SHARE:

2 comments

 1. :D super zprávy :D racek je pěkný hajzl!! A ten malý kluk je pěkně škodolibý teda :D

  Petra

  ReplyDelete
 2. Milá Simono, z které vesnice blízko Oder jste? Už nějakou chvíli Vás pročítám a až dnes jsem zjistila, že máme stejné kořeny :D
  Užívejte a mějte se krásně.
  M.

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig