Friday, September 18, 2015

Chapter 37: Believe in yourself.


Pamatuji si, když jsem před pár lety začala mluvit o tom, že chci do USA. A před více než rokem jsem začala pracovat na tom, aby se to opravdu stalo. Když se můj plán odletět do USA začal šířit mezi ostatní, slyšela jsem od lidí různé názory.Většina lidí byla pozitivní a podporovali mě. Zřejmě možná i proto, že už to bylo dva roky, co jsem nemluvila o ničem jiném. Ale bylo tam i několik odpůrců, jejichž názor byl úplně jiný. Díky takovým lidem jsem se občas zamyslela "Co to sakra dělám?". Ale opravdu jen na sekundu. Kvůli negativitě ostatních a jejich dramatickým scénářům jsem se nehodlala vzdát. A teď po skoro roce si říkám, jak dobře jsem udělala. :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

A proč by jste měly i vy udělat vše proto, ať si splníte svůj sen?

Dříve nebo později můžete litovat. A když už bude pozdě? Budete se ptát sami sebe, proč jste to neudělaly dříve. Nikdo se nechce za několik desítek let vzbudit a litovat. Nebo ano?

Budete silnější, když dokážete lidem, kteří ve vás nevěří, že to dokážete. Protože vy to dokážete!

Občas to bude výzva, občas vybočíte, občas spadnete, ale právě tyto momenty vás posílí.

Budete inspirovat ostatní k tomu, ať si jdou také za svým.

V životě neexistují žádná pravidla a neexistuje ani příručka na to, jak ho máte žít. Tak proč ho nežít tak, jak si přejete právě vy?

Po dosažení vašeho cíle/snu, přijde další. A další... a další. S každým splněným snem/cílem budete silnější, šťastnější, pozitivnější a budete věřit, že jste schopni dosáhnout v životě všeho, co si přejete.

I přes to, že vše třeba nedopadne podle vašich představ, budete na sebe pyšní. Budete pyšní na to, co všechno vám cesta za splněním vašeho snu dala. My snílci občas selžeme, ale díky tomu se dozvíme více o životě. Poučíme se z neúspěchu. Takže utřít slzy a jde se dál!
SHARE:

1 comment

  1. Jojo svatá pravda! já to říkám pořád, že ty negativní řeči od ostatních jsou naopak pro mě hnacím motorem jít dál a dál :)

    Pokračuj v tom, co Tě baví

    Diary of M

    ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig