Tuesday, September 1, 2015

Chapter 30: New York, New York..

Mé prodloužení dopadlo úspěšně a já si za sedm týdnu sbalím kufr(y) nebo se o to alespoň pokusím a poletím si splnit další ze svých snů. Abych k vám byla upřímná - nikdy jsem nebyla New York člověk. Podle mě se dělíme na dva tábory. Jedni jsou ti, kteří sní o Kalifornii a doufají, že jejich život bude něco jako O.C. California. Druzí sní o Manhattanu a životu jako Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě. Já se vždy řadila k první kategorii. Celé roky jsem si nepřála nic víc, než se podívat do Kalifornie a být alespoň na chvilku California girl. A to se mi světe div se podařilo. Posledních 10 měsíců bylo skvělých, Kalifornii M I L U J U, zejména jih (Orange County, Los Angeles, San Diego, Santa Barbara), ale před pár týdny se ve mě něco zlomilo a jediné, co jsem si přála bylo, přestěhovat se do New Yorku a najít Chucka Basse, samozřejmě. Možná to zapříčinilo i to, že jsem už asi po páte zhlédla všechny série Gossip Girl, haha. Na Upper East Side bydlet sice nebudu, i přes to, že jsem z té části měla nabídku, ale přece jen budu od Manhattanu pouho pouhých 30 minut. Co víc si přát?A kam, že přesunu svůj zadek? Do třípatrového domečku ve městě Pelham v New Yorku. A nejen, že mám radost z toho, že to budu mít tak blízko do centra a celé třetí patro bude patřit jen mně. Další radostnou zprávou je, že budu mít na starosti jen JEDNO dítko. Sedmiletý Oskar, milovník Star Wars (a já jen doufám, že se nebude šťourat v nose). A já už se těším, až spolu budeme koukat na všechny díly a já se o Halloweenu převleču do kostýmu Darth Vadera. Abych nezapomněla na dalšího člena rodiny - mops Ollie. Je to už starší kousek, ale i přes to se na něj moc těším, zejména na to, až budu mít chlupy i v ...... puse. A moji future host parents? Hned od začátku jsem z nich měla dobrý pocit, skype byl super a vyměnila jsem si s nimi spoustu mailů. Hlavně moje future host mum. I host dad je moc fajn, ale psala/volala jsem zejména s ní. I přes to, že mám svoji současnou host mum moc ráda a nikdy jsem s ní neměla žádný problém, myslím, že s moji budoucí si budu rozumět možná trochu více. Je to spisovatelka/editorka v časopise Men's Health, což je celkem dost významný časopis v USA. Má ráda hezké oblečení, miluje boty a taky fotí na instagram každou blbost. Aby toho nebylo málo, tak součástí její práce jsou i modní přehlídky a focení titulky časopisu. Naposled to byl Colin Farell a v červenci to byl Chris Pratt (hraje v novém Jurském Parku), ano spadla mi brada, když jsem to viděla. Né, že by mi to všechno ukázala, ale našla jsem nějakým způsobem její instagram a twitter (strejda mi vždycky říkal, že jsem malý policajt), takže jsem měla o zábavu na jedno dopoledne postaráno. Jde vidět, že jsem pracovně vytížená. A teď tajně doufám, že na nějaké z příštích titulek bude Justin Timberlake, Ian Somerhalder a s něma....JÁ. :))))))))))))))))))))))))) haha.

A tak teď sedím v kavárně, poslouchám Justina a říkám si, že mám vážně kliku.Samozřejmě stojím nohama pevně na zemi. Neočekávám život jako z Gossip Girl ani že budu nová Carrie Bradshaw. Nemám na to vlasy, postavu, peněženku a to poslední, co bych si přála je, vzít si  "božského" američana. Ani si nemyslím, že všechno bude růžové, jak se možná zdá. Každopádně se těším. Těším se na něco nového, na nové zážitky, nové lidi a na druhý konec Ameriky - New York. V neposlední řadě mám prostě jen radost z toho, že jsem se nebála a riskovala. Nebojte se ani VY! Nemáte co ztratit, vždy můžete jen získat. Ať to dopadne jakkoliv - nebudu svého rozhodnutí litovat.Mějte se krásně & plňte si své sny. Nevěřím, že se někdo z nás chce za několik let probrat a litovat. Když jsem si sny splnila já, tak si můžete splnit vaše sny i vy. Třeba to nebude hned, ale když si půjdete za tím, co chcete a zdoláte všechny překážky, tak dojdete do cíle. Držím vám všem palce! A doufám, že i vy je držíte ostatním. Protože už mě vážně nebaví lidi, co si závidí i nudli u nosu. Proč vlastně? Proč se nemůžeme na někoho jen tak usmát nebo ho/ji pochválit, když se nám něco líbí?Protože radši budu držet pec a tvářit se nasraně, protože Pepa si koupil lepší sekačku než mám já a tak místo toho, abych mu ji pochválil, tak mu ji budu závidět a ještě ho pomluvím u souseda Vaška. 
SHARE:

1 comment

  1. Ahoj, strašně mě baví číst ty tvoje články i když bych aupair nikdy být nechtěla :-D ale typpíšeš hrozně suprově a máš skvělý názory ! Hrozně se mi líbí jak jsi odvážná a nebojíš se dělat taková rozhodnutí i kdyz nevis co čeho jdeš ;-) závist je fakt strašná věc kdyby se všichni radši snažili udělat něco pro to aby se měli tak dobre jako druzí než aby jen breceli proč oni to nemají a ostatní jo.. Užij si NYC ať se ti tam líbí

    ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig