Monday, June 8, 2015

Chapter 24: This is Vegas!

Las Vegas - město zábavy a hříchu. Ale nejen to, Vegas nabízí mnohem víc. Las Vegas je taky město, na které jsou rozporuplné názory. Jedni Las Vegas milují a jsou jim unešeni, za to druzí považují město hříchu za jeden velký kýč a po jednom dni toho mají plné zuby. A jak se líbilo ve Vegas mně?Oslavit narozeniny v Las Vegas je nejspíš snem každého z nás. Říkala jsem si již před odjezdem do USA, že to prostě musí vyjít. Po několika měsících nekonečného čekání jsem se dočkala dne D a vyrazila spolu se dvěma kamarádkami (Češky) na nekonečnou, devítihodinovou cestu. Teď se zřejmě pozastavíte nad číslem. 9 hodin? Ano, čestný aupairský. V rámci úsporného režimu, jsme se rozhodly, že pojedeme autem a plnými doušky si užijeme cestu pouští. K tomu mohu jen říci blame it on me. Jelikož právě probíhal Memorial Weekend, letenky do Vegas, které běžně nepřekročí cenu $200, byly za nekřesťanské částky. Teď si asi říkáte, proč jsme tedy nejely jiný víkend? Dobrá otázka. Z jediného důvodu - Hardwell, Calvin Harris, Avicii v jednom víkendu? I kdybych se tam měla doplazit s jazykem na vestě, tak to bude ten víkend! Jsem moc ráda, že holky tedy jely a já skákala radostí do stropu, že se mi splní přání. Vyrazilo se v pátek ráno, ať stihneme večer naši první párty, což byl Hardwell v Hakkasan night klubu. Cesta překvapivě utíkala rychle a to jen díky tomu, že jsem byla v dobré společnosti, jelikož po cestě do Vegas opravdu nic záživného neuvidíte.


Jak jsem již postovala v minulém článku, obula jsem své podpatky. S holkama jsme měly takový výborný nápad, že v rámci úspor, půjdeme do klubu pěšky. Tomuto nápadu uděluji cenu "nejtupější nápad roku", protože právě tato pěti kilometrová procházka byla naše smrt a bolest nohou nás díky tomu provázela celý víkend. Ale já, celá natěšená, plná energie, jsem prostě vydržela než Hardwell dohrál, i kdyby mi následující den měl někdo uřezat nohy. A je fakt, že to stálo za to! Sen splněn.

Po třech hodinách spánku nás čekala procházka po Vegas. Ani nevím, co k tomu říct. Vegas je nejlepší vidět v noci, hodně lidem se přes den nelíbí, ale já byla nadšená. Má to své kouzlo a atmosféru, ať je světlo nebo tma. Samozřejmě mi holky ukázaly všechny ty krásné hotely a zajímavá místa. V plánu bylo zajít do Caesars Palace a zeptat se, jestli tam opravdu bydlel Caesar (kdo viděl Pařbu ve Vegas, určitě pochopí), ale nakonec z toho sešlo. Každopádně, příště tedy máme jasný úkol :-D Kasina jsou samozřejmě jednou z hlavních atrakcí celého Vegas. Jsou ve všech velkých hotelech a jsou otevřená nonstop a také nonstop plná lidí. Na ulicích potkáte spousty promotéru, kteří vás zvou na party nebo vám nabídnou lístky na show za zvýhodněnou cenu. Také jako v každém městě v USA, potkáte velkou spoustu pouličních umělců. Vegas je prostě jedna velká zábava!
Večer nás čekala party č. 2 a pro tentokrát to byl Calvin Hariss a opět v Hakkasan night clubu. Byl boží! Našly jsme lepší místa na tančení než předešlou noc, takže jsem si to mnohem více užila. Summer, Blame, Sweet Nothing.. když se rozezněly tyto songy, každý byl utržený jako ze řetězu. Oba dva dny byl klub naprosto natřískaný lidmi. Líbilo se mi tam i tak, ale musím říct, že je to špatně vyřešené a buď by měl být klub větší nebo by se tam mělo pouštět míň  lidí, protože takhle to bylo vážně na zabití. Nevadí mi, když je plný klub, ale v jednu chvilku se tam vyloženě nedalo ani hnout!Aby toho nebylo málo, tak v neděli se konala další párty. Naše poslední! Pool party a za mě  jednoznačně ta nejlepší. Spousta lidí, spousta místa, skvělá hudba, skvělá atmosféra. Hlavní hvězdou byl Avicii a vytáhl z rukávu opravdu perfektní set. Největším zážitkem bylo, když jsem začala zpívat jednu z jeho písniček a on se smál a mrknul na mě, což mě samozřejmě zahřálo u srdíčka :-D Věčná puberťačka. Jelikož na pool party je DJ tak blízko, že mu pomalu můžete podat i ruku, nebyl problém, že by si vás nevšiml, když křičíte a skáčete jako blázen nebo jako Simona. Byl vážně super, plný energie, vysmátý od ucha k uchu, prostě paráda & já měla o další zážitek více. Yesssss!Nás poslední den (pondělí) jsme ještě zašly do hotelu Venetian, který je naprosto úchvatný! Jsem ráda, že mě tam holky vzaly. Nebe namalované na stropě mě dostalo. Navíc se můžete projet po vodním kanále za zvuků serenády, přímo v hotelu. Po cestě zpátky jsme stihly ještě fotku u nápisu "Welcome to fabulous Las Vegas", kde jsme si počkaly v řadě asi 15 minut. Pak už nás čekala další nekonečná cesta domů. Z Vegas jsem odjížděla tak trochu bez energie, ale za to plná zážitků a momentů na které nikdy nezapomenu. Osobně se mi tam moc líbilo a patřím teda do skupiny lidí, kteří Vegas milují. Je tu toho tolik k vidění = každý si přijde na své. Navíc ve Vegas můžete naprosto všechno. Ať je to party, svatba, divadelní představení, nejrůznější show nebo krásné hotely, které jen tak někde neuvidíte. Cokoliv, vše najdete právě tam! Upřímně se mi z tama moc nechtělo a co se týče party, nasadila jsem laťku opravdu vysoko. :-D Přežily jsme to všechny ve zdraví a já si za pouhé tři dny splnila spoustu snů! Naše Pařba ve Vegas se vydařila a těším se na tu další. Příště bude i tygr.


Láká vás Vegas nebo ho považujete za kýčovité město? A co podle vás ve Vegas nevynechat?

Na FACEBOOKU najdete více fotek a také videa :)
SHARE:

1 comment

  1. Vám to tak slušelo!
    Asi tu nebudu opisovat článek, jak vám všechno závidím! Calvin Harris a spol?
    Koukám, že jste si to užili, tak si užívejte dál!

    Tvá odteď už věrná B.

    ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig